Opis stanowiska pracy

Prywatne Technikum TEB Edukacja Oddział w Gdańsku poszukuje nauczyciela BHP. Zatrudnienie: umowa od - do uzgodnienia Poszukujemy osoby z powołaniem do pracy nauczycielskiej, kreatywnej, przedsiębiorczej.
Wymagania:
KONIECZNE: - Stopień nauczycielski - Nauczyciel Dyplomowany - wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym Mile widziane: - znajomość dziennika elektronicznego Librus Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z klasami Technikum TEB Edukacja w Gdańsku w roku szkolnym 2023/2024. Mamy do zaoferowania ilość godzin na tydzień: 4 godziny lekcyjne na tydzień. Oferujemy: Pracę w szkole dziennej, zajęcia od poniedziałku do piątku w ramach umowy z możliwością dalszego rozwoju osobistego i awansu zawodowego. Dopasujemy plan zajęć do Państwa potrzeb i dyspozycyjności. Istnieje możliwość długofalowej współpracy.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: CV proszę wysyłać na adres: Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Proszę w mailu zaznaczyć swoją dyspozycyjność!!! Aplikacje są rozpatrywane w momencie wpłynięcia. Wyłonienie kandydata/kandydatki może nastąpić przed upływem daty ważności ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia