Opis stanowiska pracy

Przedszkole Miejskie nr 1 w Toruniu zatrudni nauczyciela na czas nieokreślony do oddziału przedszkolnego
Wymagania:
Wykształcenie - Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, ukończone studia edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli Warszawa, dnia 2 października 2023 r. (2023 poz. 2102) Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć edukacyjnych, - planowanie procesu edukacyjnego dla podopiecznych placówki, - prowadzenie dokumentacji, - współpraca z rodzicami, - prowadzenie obserwacji i diagnozy dzieci - współpraca z innymi specjalistami Oferujemy: Oferujemy umowę o pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole. Umożliwiamy rozwój osobisty i zawodowy Nauczyciel wychowania przedszkolnego w przedszkolu Miejskim - 22 godziny tygodniowo - pensum: 22/22 etat: 1
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia