Opis stanowiska pracy

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub student ostatniego roku studiów
Wymagania:
chęć pozyskania praktycznej wiedzy z pracy uczniem, nauka przy doświadczonym nauczycielu ( mentor) praca w określone dni tygodnia ( mile widziane osoby na ostatnim roku studiów) zaangażowanie i motywacja do uczenia, predyspozycje do opieki nad dziećmi (empatia), budowanie pozytywnych relacji z kadrą, wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne Oferujemy: Co oferujemy: wynagrodzenie na podstawie UoP lub UZ (dokładną kwotę ustalimy, biorąc pod uwagę Twoje umiejętności, doświadczenie, wykształcenie oraz kompetencje), praca w ustalone dni. możliwość rozwoju swoich kompetencji pedagogicznych – udział w szkoleniach i warsztatach atmosferę bliskości i wsparcie innych nauczycieli (w naszej szkole każdy nauczyciel jest gotowy Ci pomóc) pracę w małej grupie dzieci, co ułatwi Ci skupienie się na potrzebach każdego dziecka możliwość stabilnego zatrudnienia od września 2025r.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy