Opis stanowiska pracy

Zgodnie z przepisami, osoba ubiegająca się o stanowisko nauczyciela musi ukończyć studia wyższe na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym
Wymagania:
Nauczyciel nauczania początkowego musi być otwarty dla ludzi, lubić dzieci, emanować ciepłem i sympatią. Konieczna jest także chęć współpracy z rodzicami i pomoc w rozwiązywaniu problemów dzieci na każdym etapie ich rozwoju. Niezbędne są również zdolności manualne, artystyczne, wokalne, które pomogą aktywizować psychoruchowo dzieci i wspomagać ich rozwój. Zakres obowiązków: 1. Stworzenie przyjaznej atmosfery, 2. Obserwowanie uczniów, 3. Rozwijanie poczucia przynależności do grupy, 4. Kształtowanie umiejętności dostrzegania własnej indywidualności, 5. Opracowywanie jednostki lekcyjnej, 6. Rekapitulacja wiadomości, 7. Rozbudzanie ciekawości, 8. Wdrażanie do systematyczności, 9. Wspieranie szczególnych zdolności, 10. Dostrzeganie trudności edukacyjnych. Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie Karty Nauczyciela.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe oraz przygotowanie pedagogiczne. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Suplementy do dyplomu.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Osielsku, ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko lub pocztą e-mail:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia