Opis stanowiska pracy

Chrześcijańska Szkoła Montessori poszukuje entuzjastycznego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej! 📚 Twoje zadania obejmą prowadzenie indywidualnych zajęć dydaktyczno-wyrównawczych oraz wsparcie Nauczycieli Montessori w pracy z dziećmi. To wyjątkowa okazja, by rozpocząć drogę do zostania nauczycielem Montessori! Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w unikalnym podejściu edukacyjnym, które wspiera indywidualny rozwój dziecka i jego naturalną ciekawość. Jesteśmy placówką rozwijającą się, oferującą szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. 📝 Dbamy o przyjazną atmosferę i edukację opartą na wartościach chrześcijańskich. Jeśli podzielasz naszą pasję i marzysz o pracy w inspirującym środowisku, zapraszamy do aplikowania! ✏️
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy: • wykształcenia kierunkowego lub rozpoczętych studiów z zakresu edukacji wczesnoszkolnej; • doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą; • empatii w kontaktach z dziećmi; • zapału i energii do pracy; • gotowości do pracy na pełen etat (40 h na terenie placówki, z czego ok 25 h pracy z podopiecznymi); • chęci do rozwoju; Oferujemy: Dla naszych pracowników oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wyższe zarobki niż przewiduje KN) • odpowiednie narzędzia do pracy (komputer służbowy, literaturę rozwojową, materiały do prowadzenia zajęć, gry pedagogiczne itd.); • miłą, przyjazną, wspierającą, domową atmosferę; • możliwość podnoszenia kwalifikacji (dodatek szkoleniowy, dodatkowe dni wolne na samokształcenie); • możliwość dofinansowania kursu Montessori • system benefitów (Multisport, pakiet LuxMed); • pyszną kawę najwyższej jakości bez ograniczeń; • możliwość współtworzenia niesamowitej placówki!
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia