Opis stanowiska pracy

Niepubliczna szkoła podstawowa zatrudni od zaraz nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Praca w wymiarze 20 godzin dyd./tygodniowo. Możliwość zwiększenia liczby godzin w świetlicy szkolnej.
Wymagania:
Zaangażowanie i kreatywność. Doświadczenie zawodowe w nauczaniu/pracy z dziećmi oraz dodatkowe kursy i szkolenia mile widziane. Zakres obowiązków: Nauczanie edukacji wczesnoszkolnej i prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami MEN. Praca wychowawcza w małym zespole klasowym. Spotkania i konsultacje z rodzicami. Organizowanie uroczystości i imprez okolicznościowych oraz wycieczek tematycznych. Oferujemy: · Umowę o pracę w kameralnej niepublicznej szkole podstawowej w Wołominie · Liczebność klas: do 16 uczniów · Wynagrodzenie: podstawa + dodatki zależne od doświadczenia, stopnia awansu zawodowego i przebiegu kariery zawodowej · Przerwy szkolne: świąteczne, feryjna i wakacyjna · Awans zawodowy zgodnie z Kartą Nauczyciela. · Wsparcie doświadczonego dyrektora · Rozwijające szkolenia · Nowoczesne pomoce dydaktyczne - m. in. monitory interaktywne, tablety ipady, roboty edukacyjne, drukarki i długopisy 3D)
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia