Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela do objęcia wychowawstwa i prowadzenia zajęć z edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej do 31 sierpnia 2025r. Rodzaj oferty to zastępstwo z możliwością zmiany zatrudnienia na wakat w roku szkolnym 2025/2026.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe i pedagogiczne. Nauczyciel powinien posiadać doświadczenie w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz umiejętności integrujące zespół klasowy. Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych na poziomie klas I-III. Oferujemy: Praca w dobrze zorganizowanym zespole nauczycieli klas I-III. Praca w systemie dwuzmianowym (cały rok na jedna zmianę).
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dyplom, suplement potwierdzający kwalifikacje, dokumenty potwierdzające przebieg dotychczasowej pracy, dokumenty nadania stopnia awansu zawodowego. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Tak.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia