Opis stanowiska pracy

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 61 Pro Futuro z oddziałami dwujęzycznymi poszukuje kandydatów na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe (min. licencjat) lub ostatni rok studiów; komunikatywność i umiejętność współpracy z dziećmi, rodzicami oraz innymi nauczycielami; kreatywność w opracowywaniu planów lekcji i zajęć dostosowanych do indywidualnych potrzeb uczniów; pozytywnego nastawienia do pracy z dziećmi oraz gotowości do systematycznego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach doszkalających. Zakres obowiązków: planowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów; organizowanie różnorodnych form pracy dydaktyczno-wychowawczej; kreowanie pozytywnego, twórczego i wspierającego środowiska edukacyjnego dla dzieci; współpraca z nauczycielami przedmiotowymi uczącymi w danej klasie; uczestnictwo w szkoleniach doskonalących umiejętności pedagogiczne i metodyczne; uczestnictwo w organizacji imprez szkolnych; dbałość o serdeczne relację z uczniami i ich rodzicami. Oferujemy: umowa o pracę; stabilizację zatrudnienia; zatrudnienie 30h/tyg.; atrakcyjne wynagrodzenie; możliwość korzystania ze szkoleń; praca w kreatywnym zespole; przyjazną atmosferę; elastyczny grafik; możliwość rozwoju i awansu zawodowego; możliwość prywatnej opieki medycznej LUX MED; wsparcie specjalistów współpracujących ze szkołą.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia