Opis stanowiska pracy

Terapeutyczna Szkoła Podstawowa poszukuje zaangażowanego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów z różnorodnymi potrzebami edukacyjnymi i emocjonalnymi, z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne, z kwalifikacjami do nauczania dzieci ze spektrum. Doświadczenie w pracy z uczniami z różnymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi będzie dodatkowym atutem. Znajomość metod i technik terapeutycznych stosowanych w pracy z dziećmi. Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne. Zaangażowanie, empatia i cierpliwość w pracy z uczniami. Zakres obowiązków: Realizacja podstawy programowej Planowanie i realizacja zindywidualizowanych programów nauczania, uwzględniających potrzeby i możliwości każdego ucznia. Prowadzenie zajęć zgodnie z zasadami terapii pedagogicznej, wykorzystując różnorodne metody i techniki pracy. Współpraca z zespołem terapeutycznym w celu opracowywania kompleksowego planu wsparcia dla uczniów. Monitorowanie postępów uczniów i dostosowywanie działań w celu zapewnienia efektywnego procesu uczenia się. Współpraca z rodzinami uczniów w celu świadczenia wsparcia i informowania o postępach edukacyjnych. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i wspierającym środowisku pracy. Zatrudnienie w oparciu o KP na pełen etat 40 godzin tygodniowo, w tym 25 godzin poświęconych pracy dydaktycznej. Udział w szkoleniach i poszerzanie wiedzy w zakresie nauczania i współpracy z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Elastyczne warunki pracy. Satysfakcjonującą pensję adekwatną do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Informację o odbytych szkoleniach oraz kursach.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia