Opis stanowiska pracy

oszukujemy kreatywnego i empatycznego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zajęć dla uczniów klas I-III, wspierając ich rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny w przyjaznym i inspirującym środowisku.
Wymagania:
-Wykształcenie wyższe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej lub pokrewne. -Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym (mile widziane). -Cierpliwość, empatia oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z uczniami. -Kreatywność i otwartość na nowe metody nauczania. -Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne. Zakres obowiązków: -Prowadzenie zajęć edukacyjnych zgodnie z podstawą programową. -Tworzenie i realizacja innowacyjnych programów nauczania, które angażują uczniów. -Wspieranie dzieci w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych oraz kreatywności. -Monitorowanie postępów uczniów i udzielanie regularnej informacji zwrotnej. -Współpraca z rodzicami i innymi nauczycielami w celu wsparcia uczniów w ich rozwoju. Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w dynamicznym i przyjaznym zespole. -Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach i warsztatach. -Dostęp do nowoczesnych materiałów i zasobów edukacyjnych. -Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonych nauczycieli.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: do dnia 11.10.2024r. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej - [Twoje Imię i Nazwisko]".

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia