Opis stanowiska pracy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduLab poszukuje nauczyciela lub nauczycielki fizyki. Szukamy człowieka z pasją, lubiącego pracę z młodzieżą, umiejącego współpracować w zespole. Mamy w szkole myślącą młodzież i zdrową atmosferę pracy. Praca w podwarszawskiej miejscowości Stare Babice, z bardzo dobrym dojazdem komunikacją publiczną (10 minut jazdy) lub własną (bliskość zjazdu z trasy S8). Możliwość pracy w jeden dzień w tygodniu lub w wybrane dwa dni.
Wymagania:
- kwalifikacje do nauczania przedmiotu - doświadczenie w pracy nauczyciela - dobry kontakt z młodzieżą Zakres obowiązków: - prowadzenie lekcji w klasie 7 i 8 Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (KP), - ponad 20 dni dodatkowego urlopu, w tym możliwość wzięcia urlopu w trakcie roku szkolnego, - opiekę medyczną, - pakiety Multisport, - szkolenia finansowane przez szkołę, - możliwość realizowania awansu zawodowego, - współpracę z doświadczonym zespołem psycholożek szkolnych, - atmosferę wsparcia i partnerstwa, - atrakcyjne wynagrodzenie.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, list motywacyjny

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia