Opis stanowiska pracy

Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych w Tarnowie poszukuje nauczyciela fizyki.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe, kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Oferujemy: Wynagrodzenie zgodne ze stopniem awansu oraz stażem pracy.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
- życiorys – CV, uwzględniający dokładny przebieg kariery zawodowej, - kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie, - kserokopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających zatrudnienie, Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): List motywacyjny.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Dokumenty prosimy o przesłanie na adres mailowy: lub pozostawienie osobiście w sekretariacie szkoły na ul. Piłsudskiego 19, 33-100 Tarnów

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia