Opis stanowiska pracy

Liceum Ogólnokształcące Jagiellończyk zatrudni nauczyciela fizyki (wstępnie jako zastępstwo na lata 2024/25-26). W bieżącym roku szkolnym oferujemy 4 godziny lekcyjne w tygodniu z uwzględnieniem potrzeb nauczyciela dotyczących planu lekcji. Jeśli kandydat dodatkowo posiada kwalifikacje do nauczania matematyki, możemy zaoferować pracę na cały etat (matematyka w Szkole Podstawowej Jagiellończyk - szczegóły w innym ogłoszeniu).
Wymagania:
Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej na model edukacji oparty na dialogu i współpracy w uczniami (przed wysłaniem CV warto zapoznać się z informacjami na naszej stronie internetowej). Wymagane odpowiednie kwalifikacje. Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć fizyki w klasach 7-8 szkoły podstawowej i 1-3 liceum ogólnokształcącego Oferujemy: Oferujemy elastyczny grafik godzin, możliwość długoterminowego zatrudnienia w większym (lub pełnym) wymiarze godzin, pakiet socjalny, pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość awansu zawodowego i rozwoju osobistego...
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV przesłane na nasz adres mailowy
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia