Opis stanowiska pracy

Niepubliczna szkoła podstawowa nawiąże współpracę z nauczycielem geografii w roku szkolnym 2024/2025. Wymiar czasu pracy to 5 lekcji tygodniowo w klasach 5-8. Mile widziana jest znajomość języka angielskiego (udokumentowana certyfikatem) umożliwiająca prowadzenie zajęć w systemie dwujęzycznym w klasach 7-8. CV prosimy wysyłać na adres mailowy szkoły:
Wymagania:
- studia wyższe kierunkowe z geografii, specjalność nauczycielska lub dodatkowe przygotowanie pedagogiczne - dobre nastawienie, umiejętność współpracy - mile widziana udokumentowana znajomość j. angielskiego Zakres obowiązków: - przygotowanie i prowadzenie zajęć z geografii w klasach 5-8 - współpraca przy organizacji imprez szkolnych zgodnie z kalendarzem roku szkolnego - realizacja zadań statutowych szkoły Oferujemy: - umowę o pracę od dnia podpisania do 31 sierpnia, - wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego (podstawa 4990 -6200) - pracę w zgranym i współpracującym zespole
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Prosimy przesyłać CV na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia