Opis stanowiska pracy

Przedszkole nr 52 we Wrocławiu oferuje stanowisko nauczyciela gimnastyki korekcyjnej na 0,21 tj. 5/24 , dla nauczyciela z doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz na emeryturze, z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
Wymagania:
wykształcenie pedagogiczne, mile widziane wychowanie przedszkolne/ wczesnoszkolne, kwalifikacje zawodowe do prowadzenia zajęć korekcyjnych z dziećmi, umiejętności interpersonalne i społeczne, rzetelność, dyspozycyjność Zakres obowiązków: obowiązki nauczyciela gimnastyki korekcyjnej dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat Oferujemy: pracę w miłej, przyjaznej atmosferze, pogodną zróżnicowaną wiekowo kadrę, 5 grup do 22 dzieci, przyjacielski zespół obsługi technicznej, pomocną obsługę administracyjną
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, dyplomy potwierdzające kwalifikacje, zaświadczenie o niekaralności, akt awansu zawodowego(jeśli jest) Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): podanie o pracę, dyplomy, certyfikaty, zaświadczenia potwierdzające dodatkowe umiejętności i kwalifikacje Wzory oświadczeń dostępne na stronie: pozostałe oświadczenia i dokumentacja rekrutacyjna przekazywana jest bezpośrednio z sekretariatu dla nauczyciela, z którym umówimy się na świadczenie pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia