Nauczyciel historii/ Białołęka

NOWATORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA

02-837 Ursynów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do naszej placówki na Białołęce w Warszawie ul. Kościeszów 4, poszukujemy nauczyciela historii dla klasy 4. Możliwość zatrudnienia na większą liczbę godzin do innych przedmiotów (w przypadku posiadania kwalifikacji) lub jako opiekun świetlicy. Jesteśmy młodą placówką, nastawioną na zapewnienie optymalnych warunków rozwoju uczniom z trudnościami w zakresie relacji społecznych oraz zaburzeniami zachowania. Zatrudnienie w zależności od liczby godzin umowa zlecenie bądź w oparciu o umowę o pracę. Szkoła pracuje zgodnie z kalendarzem MEN - wakacje (od 5 lipca do 20 sierpnia). W przypadku zatrudnienia na umowę o pracę ferie, dni około świąteczne są wolne od pracy i w pełni wynagradzane.
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe - znajomość tematyki zaburzeń ze spektrum autyzmu - empatii i zaangażowania do pracy - dobrej energii i optymizmu Zakres obowiązków: Nauczanie historii w klasie 4 w roku szkolnym 2024/2025. Oferujemy: -> atrakcyjne wynagrodzenie -> pracę w młodym, kreatywnym zespole -> pracę w klasach liczących do 9 uczniów -> stałe wsparcie specjalistów psychologów oraz pedagogów specjalnych -> współtworzenie nowoczesnej, nastawionej na rozwój potencjału ucznia placówki
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty potwierdzające wykształcenie i uprawnienia oraz poprzednie miejsca zatrudnienia.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy