Opis stanowiska pracy

Joy Primary School - niepubliczna szkoła podstawowa, która inspiruje się fińską edukacją poszukuje NAUCZYCIELA JĘZYKA INFORMATYKI Miejsce pracy: Warszawa - Wilanów/Zawady ul. Syta
Wymagania:
Czy to ogłoszenie jest dla Ciebie? Tak! Jeśli tylko... · Masz doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku nauczyciela informatyki, · Twoja praca to dla Ciebie coś więcej niż tylko wyuczony zawód - lubisz to co robisz, a Twoi uczniowie widzą w Tobie nauczyciela z pasją · Jesteś w stanie pracować w naszej placówce 4 godzin tygodniowo, · Cenisz sobie niesztampowe podejście do edukacji Zakres obowiązków: 4 godz/tygodniowo - prowadzenie zajęć z informatyki Oferujemy: Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą? · Będziesz mieć możliwość pracy w placówce, która zgodnie ze swoją nazwą stawia na radość - dzieci, nauczycieli, rodziców oraz ich współpracę · Jesteśmy dwujęzyczną kameralną szkołą, w której wszyscy się znają i czują się ważni (poczucie przynależności to nie jest dla nas slogan) · W naszej szkole nie ma dzwonków, prac domowych i typowego systemu oceniania (jesteśmy zamiast tego miłośnikami informacji zwrotnych i oceniania kształtującego) · Będziesz miała/a szansę na realizację swoich niesztampowych pomysłów i metodycznych innowacji · Będziesz miał/a dostęp do wsparcia metodycznego i szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy,
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Jeśli tylko ma Pan/Pani jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o naszej ofercie, szkole i zaprosimy do obejrzenia naszej placówki. Nasz numer telefonu: 884-21-07-07 Na CV kandydatów czekamy też pod adresem: Zapraszamy serdecznie! http://joyprimaryschool.pl/
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia