Opis stanowiska pracy

Nauczyciel przedmiotów zawodowych- informatycznych
Wymagania:
Mgr inż. informatyki lub ukończone Technikum informatyczne + świadectwo dojrzałości oraz co najmniej 2 lata pracy w zawodzie informatyka. Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć w Technikum Informatycznym z przedmiotów informatycznych zawodowych. Oferujemy: Wynagrodzenie zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami, wg Rozporządzenia ME z dnia 19.02.2024r. (Dz,U. 2024, 234)
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dyplom z uprawnieniami Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): zaświadczenie o pracy w zawodzie informatyka w wymiarze co najmniej 2 lata
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia