Opis stanowiska pracy

Samorządowe Przedszkole nr 1 w Biłgoraju poszukuje dynamicznego i kreatywnego nauczyciela języka angielskiego, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zajęć językowych w sposób angażujący i dostosowany do potrzeb dzieci.
Wymagania:
- Wyższe wykształcenie kierunkowe w zakresie filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym. - Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, szczególnie w przedszkolach. *Umiejętności:* - Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. - Umiejętność tworzenia interesujących zajęć dostosowanych do wieku dzieci. - Zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umożliwiające nawiązywanie pozytywnych relacji z dziećmi i rodzicami. - Kreatywność, cierpliwość, empatia oraz pasja do pracy z dziećmi. - Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność w dostosowywaniu metod nauczania. Zakres obowiązków: Przygotowywanie i prowadzenie zajęć j. angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym, z uwzględnieniem różnych metod nauczania dostosowanych do poziomu rozwoju dzieci. Oferujemy: -Zatrudnienie na podstawie Karty Nauczyciela. - Praca w przyjaznym zespole. - Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia