Opis stanowiska pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 im. Polskich Noblistów w Bydgoszczy przy ul. K. K. Baczyńskiego 1 ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela j. polskiego. Szczegóły oferty znajdują się na stronie: https://bip.edu.bydgoszcz.pl/sp28/200/350/praca/6517/nauczyciel-j-polskiego.html
Wymagania:
Kandydat: posiada obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, nie była karana za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, wykazuje wysoki poziom kultury osobistej, szybko reaguje w sytuacji zagrożenia. Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć j. polskiego w klasach IV-VIII oraz koła przedmiotowego. Oferujemy: Pracę na zastępstwo w roku szkolnym 2024/2025.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
List motywacyjny, CV z opisem przebiegu pracy zawodowej, kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (w tym stopień awansu zawodowego), kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej, zaświadczenie z krajowego rejestru karnego, oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko nauczyciela j. polskiego. (załącznik nr 1). Wzory oświadczeń dostępne na stronie: https://bip.edu.bydgoszcz.pl/sp28/200/350/praca/6517/nauczyciel-j-polskiego.html
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Oferty należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 28 im. Polskich Noblistów w Bydgoszczy przy ul. K.K. Baczyńskiego 1 do dnia 22.10.2024 r. do godz. 12.00 lub przesłać na adres szkoły. Oferty przysłane na adres e-mail nie będą rozpatrywane. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane. Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko nauczyciela j. polskiego”. O terminie dalszego postępowania wyłonieni kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia