Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole Montessori Kraina Kostka poszukuje nauczyciela języka angielskiego.
Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu (określone w § 12 rozporządzenia MEN z 1.08.2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli, poz. 2102, 14.09.2023) - m. in. ukończyła studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego, Mile widziane posiadanie wiedzy dotyczącej założeń NVC, Rodzicielstwa Bliskości, Pedagogiki Montessori, Podejście oparte na szacunku, empatii i uważności na indywidualne potrzeby Dzieci Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych, Codzienne nauczanie dzieci języka angielskiego metodą immersji językowej, Opieka nad dziećmi w wieku 2,5 do 6 lat, Wsparcie dzieci w indywidualnej pracy z materiałem Montessori Oferujemy: Możliwość podjęcia pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze, Zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy, w przypadku pełnego etatu praca z dziećmi 7 godzin, 1 godzina na przygotowanie do zajęć, Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia