Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela otwartego, chętnego do poznania bardzo ciekawej, rozwijającej metody Marii Montessori. Oferujemy pracę w klasie łączonej, klasa 3-4, w charakterze nauczyciela języka angielskiego. Lektor w naszej szkole rozmawia z uczniami jedynie w języku angielskim. Zapraszamy osoby, które mają świadomość jakie trudności nakłada na uczniów edukacja tradycyjna, podająca, pamięciowa. W szkole Montessori rozwijamy samodzielność, odpowiedzialność uczniów za edukację, dbamy o rozwój społeczno- emocjonalny, stosujemy komunikację bez przemocy; mamy wielką uważność na ucznia, ale także na komfort pracy nauczycieli
Wymagania:
kwalifikacje pedagogiczne kwalifikacje do prowadzenia zajęć edukacyjnych z języka angielskiego z dziećmi w klasach 3-4 Zakres obowiązków: Prowadzenie lekcji- prezentacji w zakresie edukacji językowej (język angielski) Udział w zebraniach zespołu nauczycieli prowadzenie dziennika udział w szkoleniach z zakresu pedagogiki Montessori przygotowanie własne do zajęć przygotowanie pomocy na półkę do zajęć uczniów z zakresu pracy własnej Oferujemy: umowę o pracę praca w małych grupach uczniów poznanie pedagogiki Montessori dostęp do materiałów edukacyjnych udział w szkoleniach, konferencji Montessori pracę z doświadczonymi nauczycielami
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
podanie, cv z wyszczególnionymi kwalifikacjami, doświadczeniem zawodowym Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): cv podanie posiadane kwaifikacje
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia