Opis stanowiska pracy

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w centrum Warszawy poszukuje nauczyciela języka angielskiego od nowego roku szkolnego 2024/25. Ilość godzin do uzgodnienia. Praca nie na zastępstwo, poszukujemy kogoś, kto zostanie z nami na stałe i będzie częścią naszej szkoły.
Wymagania:
Wymagane kwalifikacje: wykształcenie wyższe z odpowiednimi kwalifikacjami przygotowanie pedagogiczne NIE KONIECZNE doświadczenie w pracy z młodzieżą w szkole ponadpodstawowej będzie dodatkowym atutem. Zakres obowiązków: Poszukujemy nauczyciela: - zaangażowanego - odpowiedzialnego - potrafiącego w ciekawy i zaskakujący sposób dzielić się wiedzą Oferujemy: Oferujemy: - pracę w miłej atmosferze, - dobre warunki współpracy, - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę - jesteśmy otwarci na różne pomysły, wycieczki itp.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia