Opis stanowiska pracy

Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu
Wymagania:
- Studia wyższe kierunkowe I lub II stopnia lub kurs kwalifikacyjny w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego - Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu - Przygotowanie pedagogiczne - Kreatywność, sumienność, ciepły stosunek do dzieci, - Umiejętność pracy w zespole - Doświadczenie w pracy z dziećmi - Wysoka kultura osobista Zakres obowiązków: - Planowanie i realizowanie zajęć dydaktycznych i wychowawczych - Rozwijanie zdolności i zainteresowania każdego dziecka - Stosowanie nowoczesnych metod wychowawczych - Dbanie o bezpieczeństwo dzieci - Prowadzenie zajęć metodą komunikacyjną i audiowizualną - Prowadzenie dokumentów nauczania zgodnie z obowiązującymi przepisami Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu, 20 godzin w tygodniu.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia