Opis stanowiska pracy

Prywatne Przedszkole Maluszkowo w Lublinie (ul. Leszczyńskiego 25) poszukuje do pracy: nauczyciela języka angielskiego. Zainteresowana osoby proszę o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny (tel. 533 324 715) Zachęcamy do zapoznania się z firmą: www.maluszkowo.com.pl
Wymagania:
- poszukujemy osoby posiadającej kwalifikacje do nauczania języka obcego -j. angielskiego w przedszkolu (określone w § 4 rozporządzenia MEN z 1.08.2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli), a ponadto legitymującym się świadectwem egzaminu z danego języka obcego w stopniu co najmniej podstawowym, o którym mowa w załączniku do ww. rozporządzenia, i ukończyła studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie wczesnego nauczania danego języka obcego). Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w 2 grupach przedszkolnych. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - możliwość rozwoju zawodowego i korzystanie z wypracowanych w Maluszkowie standardów - miłą i przyjazną atmosferę w pracy - atrakcyjne i bogato wyposażone miejsce pracy

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia