Opis stanowiska pracy

Dyrektor Zespołu Szkół w Jasienicy zatrudni nauczyciela języka angielskiego. Praca w oddziałach przedszkolnych oraz w klasach 1 i 2. Umowa o pracę na czas określony do 27 czerwca 2025 r.
Wymagania:
Studia magisterskie lub podyplomowe w zakresie filologii angielskiej lub studia na kierunku pedagogika w zakresie dającym przygotowanie do nauczania języka angielskiego w przedszkolu. Przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: 1) nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w przedszkolu; 2) terminowe prowadzenie dokumentacji szkolnej zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego; 3) rzetelne realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły; 4) aktywny udział w zebraniach Rady Pedagogicznej; 5) praca w zespołach funkcjonujących w strukturze Rady Pedagogicznej; 6) współpraca z rodzicami uczniów i środowiskiem lokalnym; 7) przestrzeganie regulaminów, przepisów, zasad bhp i ppoż. obowiązujących na terenie placówki; 8) wspieranie każdego ucznia w jego rozwoju; 9) wykonywanie innych czynności wynikających z zadań statutowych szkoły oraz zleconych przez dyrekcję szkoły; 10) udzielanie pomocy psychologiczno – pedagogicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego. Oferujemy: 1) pracę w sympatycznym zespole, gwarantującym rozwój i motywację do podejmowania nowych wyzwań; 2) docenianie pracowitości, rzetelności i kreatywności w działaniu; 3) zatrudnienie w oparciu o Kartę Nauczyciela; 4) świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
1) życiorys – Curriculum Vitae; 2) list motywacyjny.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia