Opis stanowiska pracy

praca na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 3/24 w 4 grupach wiekowych 3-6 lat
Wymagania:
certyfikat poziomu B2 znajomości języka angielskiego, przygotowanie pedagogiczne, nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć języka angielskiego w 4 grupach wiekowych 3-6 lat Oferujemy: Pracę w pięknym i przestronnym przedszkolu na warszawskim Żoliborzu, w dowolnych godzinach - 8.30-13.30. Przedszkole wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne - monitory interaktywne, dywan interaktywny. Miły i pomocny personel pedagogiczny i obsługi.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
dokumenty potwierdzające kwalifikacje i poziom znajomości języka angielskiego, akty nadania stopnia awansu zawodowego, zaświadczenie KRS, orzeczenie sanepid Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): zaświadczenie ze szkolenia pierwsza pomoc przedmedyczna, szkolenia BHP, zaświadczenia z kursów dokształcających
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: 01-710 Warszawa ul. Włościańska 6a

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia