Opis stanowiska pracy

Do Niepublicznego Dwujęzycznego Przedszkola "Małe Cuda" w Krakowie, poszukujemy nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć w dwóch oddziałach. Wymiar zajęć może wynieść więcej dla zainteresowanych kandydatów. Miejsce pracy - Kraków Ruczaj, ulica Miłkowskiego oraz Przemiarki. Wymiar godzin 2x2 godziny tygodniowo.
Wymagania:
Posiadanie przygotowania pedagogicznego oraz kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w szkole/przedszkolu. Oferujemy: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego wykształcenia i doświadczenia (od 6500zł brutto) i elastyczne godziny pracy w dobrze skomunikowanym przedszkolu w Krakowie na Ruczaju - ul. Przemiarki 23A. Posiadamy bogate zaplecze pomocy dydaktycznych, nowoczesnych narzędzi edukacyjnych i multimedialnych. Zatrudniamy w większości młodą kadrę a kandydat będzie miał realny wpływ na prowadzenie grupy. Naszym pracownikom oferujemy możliwość przystąpienia do programu Multisport. Oferujemy udział w ciekawych projektach i programach.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia