Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy nauczyciela języka polskiego dla cudzoziemców na 16/18 etatu. W tytule odpowiedzi na ogłoszenie proszę napisać "stanowisko nauczyciela języka polskiego dla cudzoziemców ". W odpowiedzi na ogłoszenie proszę zawrzeć następującą klauzulę: Na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Podstawową nr 352 im. J. H. Wagnera w Warszawie, ul. Conrada 6 w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko nauczyciela języka polskiego dla cudzoziemców w zakresie danych osobowych zawartych w dokumentacji złożonej zgodnie z wymaganiami w ofercie pracy.
Wymagania:
Wymagane pełne kwalifikacje niezbędne do prowadzenia zajęć w szkole (ukończone studia kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym). Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Informacja dot. przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj: https://cloud-d.edupage.org/cloud/Informacja_o_przetwarzaniu_danych_osobowych_kandydata_do_pracy%281%29.pdf?z%3ATuyhy1uY6UcsY8fFwJOBTD77yWP%2FSTpYqkp222A%2F9WsuF9KIdqpUymmu9y78Fnvh
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia