Opis stanowiska pracy

Kangurowa Szkoła Podstawowa poszukuje nauczyciela języka polskiego jako obcego. Doświadczenie mile widziane. Placówka pracuje zgodnie z kalendarzem MEN. Zapewniamy pakiet szkoleniowy. Wymagania konieczne to wykształcenie wyższe kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne. Szkoła mieści się przy ul. Podgórki Tynieckie, Dębniki. Dobry dojazd komunikacją miejską autobusem 162 lub samochodem. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu lub 12 257 00 67

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia