Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla nauczyciela języka polskiego.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe o zgodnym kierunku lub specjalności, z przygotowaniem pedagogicznym Oferujemy: Zajęcia z języka polskiego dla uczniów - obywateli Ukrainy, 4 godz./ tyg. - do 21.06.2025. Ew. zastępstwo - od listopada 2024 - 14 godz. (w klasach 1,2,3 szkoły branżowej) Wynagrodzenie wg stopnia awansu zawodowego nauczyciela.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
- CV - kopie dokumentów potwierdzające wymagane wykształcenie
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia