Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu w Gdyni poszukujemy nauczyciel-a/-ki języka polskiego w wymiarze 9 h od września 2024 (5h lekcji w klasie 4, cztery godziny pracy z dzieckiem indywidualnie). W naszej szkole liczą się ludzie i to oni tworzą atmosferę tego miejsca. Do naszej społeczności przyjmujemy dzieci wraz z rodzinami, jak również fantastycznych nauczycieli. Jeśli jesteś nauczyciel-em/-ką języka polskiego i chociaż przez chwilę pomyślał-eś/aś, że to może jest Twoje miejsce, to zapraszamy do przesłania CV i kilku zdań o sobie - łatwiej nam będzie nawiązać kontakt. Zarobki uzależnione są od doświadczenia i ukończonych kursów. Miejsce wykonywania pracy: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori Latawiec w Gdyni, przy ul. Spokojnej 22, (Mały Kack) Zapraszamy! Oferujemy: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori Latawiec to miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać swoją naturalną ciekawość świata, uczy się samodzielnie zdobywać wiedzę, a także rozwija swoje kompetencje społeczne i samoświadomość. Zgodnie z metodą Montessori nauka każdego ucznia i uczennicy przebiega według indywidualnego planu, dopasowanego do jego możliwości, zainteresowań i tempa pracy z wykorzystaniem ciekawych pomocy dydaktycznych. Dzięki temu dziecko rozwija się w naturalny i niewymuszony sposób. W naszej szkole edukacja oparta jest na bacznej obserwacji oraz na szacunku do dziecka i jego wrażliwości, towarzysząc mu w drodze jego rozwoju i pasji odkrywania świata.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia