Opis stanowiska pracy

Brytyjska Szkoła Międzynarodowa Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje kandydata na stanowisko: Nauczyciel literatury angielskiej oraz j. angielskiego Lokalizacja: Łódź, Polska Brytyjska Międzynarodowa Szkoła Uniwersytetu Łódzkiego (BISUL) to prywatna szkoła założona przez Uniwersytet Łódzki w 2013 roku. Posiadamy akredytacje Cambridge International, COBIS, Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) oraz Matury Międzynarodowej (IB). Szkoła całkowicie zobowiązuje się do ochrony dobrostanu dzieci i młodzieży oraz oczekuje tego samego od swoich pracowników. Wszyscy nowi pracownicy będą poddani zwiększonym procedurom przed zatrudnieniem, w tym weryfikacji tożsamości, sprawdzenia przeszłości kryminalnej, sprawdzenia kwalifikacji oraz weryfikacji zatrudnienia, obejmującej analizę ewentualnych przerw w zatrudnieniu oraz dwa zadowalające referencje zawodowe, które zostaną zweryfikowane
Wymagania:
• Biegła znajomość j. angielskiego - poziom C2 / IELTS 8.5 • odpowiednie kwalifikacje umożliwiające nauczanie przedmiotu na poziomie szkoły średniej (dyplom magistra), • kwalifikacje pedagogiczne, • doświadczenie w pracy w brytyjskim programie nauczania/ Cambridge Checkpoint/IGCSE/A Levels/IB MYP/DP Zakres obowiązków: • planowanie, rozwijanie i realizowanie lekcji, które odzwierciedlają brytyjski program nauczania Cambridge oraz podstawowe polskie standardy edukacyjne, • dostosowywanie brytyjskiego programu nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów, małych grup oraz do zajęć wyrównawczych, aby spełnić zidentyfikowane potrzeby uczestników zajęć, • ocenianie rozwoju akademickiego i społecznego uczniów, • ocena postępów i zdolności w odniesieniu do przyjętych standardów w zakresie wiedzy i umiejętności, • ustalanie i utrzymywanie standardów zachowania uczniów, • planowanie i opracowywanie scenariuszy lekcji, schematów pracy i konspektów przedmiotowych, • stosowanie różnych metodologii w nauczaniu i instruktażu uczniów, w tym demonstracji, dyskusji i wykładów, • korzystanie ze sprzętu edukacyjnego, takiego jak materiały, książki i inne pomoce naukowe, • udzielanie informacji zwrotnych rodzicom na temat postępów ich dziecka oraz regularne komunikowanie się z nimi. Oferujemy: • pracę w przyjaznym, wspierającym i międzynarodowym środowisku, • prywatną opiekę medyczną dla pracownika, • konkurencyjne wynagrodzenie, • perspektywy rozwoju, • miesięczną premię, • dodatkowe dni urlopowe w okresie wakacyjnym • elastyczne godziny pracy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia