Opis stanowiska pracy

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego nawiąże od września współpracę z nauczycielem matematyki w wymiarze 24 godzin tygodniowo lub mniejszym (do ustalenia).
Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe - minimum licencjat z przygotowaniem pedagogicznym lub studia wyższe plus studia podyplomowe nadające kwalifikacje do nauczania przedmiotu i przygotowanie pedagogiczne Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz realizacja zadań statutowych szkoły oraz innych zadań zleconych przez dyrektora placówki. Oferujemy: - możliwość dostosowania planu lekcji do pracy w innej placówce, - możliwość objęcia dodatkowych godzin dydaktycznych w przypadku posiadania dodatkowych kwalifikacji (do fizyki, techniki, biologii, chemii lub informatyki oraz rewalidacji i terapii pedagogicznej), - pracę w kameralnej placówce położonej blisko stacji kolejowej (Warszawa Rembertów) - dojazd z centrum ok. 17 minut), - wynagrodzenie zgodne z KN, - możliwość awansu zawodowego, - dostęp do świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, - możliwość dofinansowania szkoleń oraz studiów podyplomowych zgodnych z potrzebami placówki, - dogodne warunki do twórczej i efektywnej pracy dydaktycznej (bez wychowawstwa).
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV z dokładnym przebiegiem pracy zawodowej oraz wykształceniem i posiadanymi kwalifikacjami.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia