Opis stanowiska pracy

Nabór na stanowisko nauczyciela z kwalifikacjami do nauczania matematyki (pensum 9/18).
Wymagania:
Wymagane kwalifikacje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2023 r. poz. 2102): wykształcenie wyższe w zakresie nauczanego przedmiotu i przygotowanie pedagogiczne. Wskazane kwalifikacje w zakresie surdopedagogiki oraz edukacji i rehabilitacji osób z autyzmem. Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami szkoły ponadpodstawowej i podstawowej. Oferujemy: Praca z dziećmi i młodzieżą w małych grupach. Wynagrodzenie zgodnie z KN. Dodatki zgodnie z Uchwałą Sejmiku Województwa Pomorskiego.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV zawierające informacje odnośnie wykształcenia i kwalifikacji zawodowych, przebieg dotychczasowego zatrudnienia oraz dane kontaktowe. Uwaga: w przypadku podania innych danych niż wymagane w ogłoszeniu o naborze (np. zawarcie w CV wizerunku, czy informacji o zainteresowaniach, etc.) prosimy o wyrażenie zgody za pomocą formularza dostępnego na stronie Ośrodka. Jeżeli złożone dokumenty aplikacyjne będą zawierać tego typu dane, bez wyrażenia powyższej zgody, dokumenty aplikacyjne nie będą rozpatrywane. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dokumenty potwierdzające kwalifikacje do prowadzenia zajęć. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: https://www.osw2wejherowo.pl/o-nas/rodo-ochrona-danych-osobowych Druk zgody kandydata do pracy na przetwarzanie danych osobowych (nauczyciel).
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia