Opis stanowiska pracy

COSINUS to sieć szkół. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych oraz status ośrodków egzaminacyjnych OKE. Obecnie do Technikum dla młodzieży poszukujemy nauczyciela MATEMATYKI
Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe magisterskie lub podyplomowe lub studenci V roku matematyki. 2. Przygotowanie pedagogiczne mile widziane. 3. Samodzielność i dobra organizacja pracy. Zakres obowiązków: 1. Dobra organizacja pracy. 2. Prowadzenie dokumentacji szkolnej zgodnie z przepisami prawa oświatowego. 3. Bardzo dobrej jakości nauczania. 4. Wspieranie uczniów w realizacji ich działań. Oferujemy: Praca w oparciu o umowę o pracę, szkoła dzienna w godzinach 7:40 -17:30. Tygodniowo 10h - dopasowane do możliwości czasowych nauczyciela. Praca od zaraz
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia