Opis stanowiska pracy

Nauczanie matematyki - 9 godzin, zajęcia realizowane indywidualnie z uczniem. Szkoła jednozmianowa. Umowa o pracę na rok szkolny od 1,10,2024 do 31,08,2025 z możliwością przedłużenia na kolejny rok szkolny.
Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania przedmiotu w szkole podstawowej zgodne z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli ( Dz.U 2023 poz. 2102). Zakres obowiązków: Nauczanie matematyki, budowanie pozytywnych relacji i motywacji u uczniów.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
cv, o dostęp do dokumentów potwierdzających kwalifikacje poprosimy po analizie cv.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia