Opis stanowiska pracy

Prywatna Szkoła Podstawowa Jagiellończyk zatrudni nauczyciela matematyki (wstępnie jako zastępstwo na lata 2024/25-26 z możliwością długoterminowego zatrudnienia). Idealnie byłoby, gdyby kandydat posiadał także kwalifikacje do nauczania fizyki w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącym, ale nie jest to obligatoryjne. Na kolejne lata oferujemy pracę na cały etat (matematyka w Szkole Podstawowej Jagiellończyk), możliwa jest także praca w mniejszym wymiarze godzin - do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej.
Wymagania:
Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej na model edukacji oparty na dialogu i współpracy w uczniami (przed wysłaniem CV warto zapoznać się z informacjami na naszej stronie internetowej). Wymagane odpowiednie kwalifikacje, umiejętność pracy zespołowej oraz. Poszukujemy osoby, która lubi pracować z dziećmi! Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć matematyki w klasach 4-6, opieka jako wychowawca klasy 4, prowadzenie zajęć uzupełniających/kreatywnej matematyki lub fizyki/wsparcie uczniów zdolnych Oferujemy: Oferujemy umowę o pracę na cały etat, przyjazną atmosferę pracy i wsparcie opiekunów, możliwość długoterminowego zatrudnienia, pakiet socjalny, możliwość awansu zawodowego i rozwoju osobistego...
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV przesłany na nasz adres mailowy. Jeśli kandydat poszukuje pracy w niepełnym wymiarze godzin, prosimy uwzględnić tę informację wysyłając swoje CV.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia