Opis stanowiska pracy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Przedszkolnym w Parlinie poszukuje zaangażowanego i kreatywnego nauczyciela do prowadzenia zajęć z muzyki, plastyki oraz techniki.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe, uprawniające do nauczania muzyki, plastyki i techniki. Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym. Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z uczniami oraz wspierania ich rozwoju. Kreatywność i umiejętność dostosowania metod nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje i pasje, które mogą być rozwijane w pracy z uczniami. Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu muzyki, plastyki i techniki zgodnie z podstawą programową. Organizacja i prowadzenie zajęć praktycznych oraz projektów, rozwijających kreatywność, umiejętności manualne i zainteresowania uczniów. Aktywny udział w życiu szkoły, współpraca przy organizacji wydarzeń artystycznych, szkolnych konkursów i uroczystości. Oferujemy: Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole. Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wsparcie w rozwoju zawodowym oraz szkolenia.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Aplikacja – Nauczyciel muzyki, plastyki i techniki dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia