Nauczyciel na kierunku Technik Usług Pocztowych i Finansowych

SZKOŁA POLICEALNA MEDICUS W POZNANIU

ul. Piekary 17 61-823 Poznań-Stare Miasto, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela do prowadzenia zajęć na kierunku Technik Usług Pocztowych i Finansowych w szkole policealnej. Praca obejmuje prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych dla słuchaczy.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z pocztą, logistyką, finansami lub administracją). Doświadczenie w branży pocztowej, finansowej lub związanej z obsługą klienta. Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały i interesujący dla słuchaczy. Dyspozycyjność do pracy w weekendy (sobota-niedziela). Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu usług pocztowych, finansowych oraz związanych z nimi przepisów i procedur. Przygotowywanie materiałów dydaktycznych oraz testów sprawdzających. Ocena postępów słuchaczy i wspieranie ich w rozwoju zawodowym. Udział w radach pedagogicznych oraz współpraca z zespołem dydaktycznym. Oferujemy: Pracę w elastycznym wymiarze godzin – zajęcia odbywają się w weekendy. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i liczby przeprowadzonych godzin. Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się szkole policealnej.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV oraz list motywacyjny
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia