Opis stanowiska pracy

Nauczyciel wychowania przedszkolnego - praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, wykonywanie obowiązków nauczyciela, współpraca z Instytucjami, współpraca z Rodzicami
Wymagania:
wykształcenie wyższe (w tym licencjat) z zakresu edukacji przedszkolnej/wychowania przedszkolnego Zakres obowiązków: Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, wykonywanie obowiązków nauczyciela, współpraca z Instytucjami, współpraca z Rodzicami, realizacja zadań określonych w KN i Statucie przedszkola Oferujemy: Praca w zgranym, małym zespole. Możliwość doskonalenia zawodowego oraz dokształcania. Wynagrodzenie wg stopnia awansu zawodowego oraz możliwe dodatki, np. za wychowawstwo, stażowy, motywacyjny. Prawo do skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Pierwsza umowa na 1 rok z możliwością przedłużenia na kolejne lata.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela w przedszkolu. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): - Akt nadania stopnia awansu zawodowego - dodatkowe kursy - świadectwa pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Publiczne Przedszkole Nr 1 w Świebodzinie ul. Kawaleryjska 12 66-200 Świebodzin email:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia