Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela do grupy dzieci 5-6 letnich
Wymagania:
Kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zakres obowiązków: 1. Odpowiedzialność za życie i bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć organizowanych na terenie przedszkola oraz poza nim. Czuwanie i opieka nad dziećmi, kulturą i porządkiem przy posiłkach. Obsługa i pomoc przy posiłkach. 2. Rzetelne i twórcze prowadzenie pracy wychowawczo – dydaktycznej, zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego, zatwierdzonym programem wychowania przedszkolnego oraz rocznym planem pracy przedszkola. 3. Prowadzenie systematycznej obserwacji dzieci; przeprowadzenie diagnozy dzieci 5-, 6- letnich. 4. Aktywny udział w zebraniach rady pedagogicznej, konferencjach. 5. Prowadzenie na bieżąco dziennika zajęć oraz innej dokumentacji obowiązującej w przedszkolu. 6. Współpraca z rodzicami w zakresie wychowania i nauczania. 7. Budowanie atmosfery szacunku, dialogu i twórczej współpracy z dyrektorem, nauczycielami, innymi pracownikami przedszkola oraz rodzicami. 8. Wykonywanie innych poleceń wydawanych przez dyrektora przedszkola, wynikających z bieżących potrzeb przedszkola. Oferujemy: Miejsce pracy, w którym doświadczysz życzliwości i możliwości rozwoju zawodowego i duchowego.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV Orzeczenie z Krajowego Rejestru Karnego
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia