Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola Promienie Fundacji Sternik zatrudni asystenta nauczyciela edukacji przedszkolnej w wymiarze 40 godzin tygodniowo.
Wymagania:
• Kompetencje dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze do pracy z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole • Utożsamianie się z filozofią i założeniami przedszkola • Kreatywność i otwartość na różne metody pracy • Pasja i zaangażowanie Zakres obowiązków: • Pomoc w prowadzeniu ciekawych zajęć dydaktycznych przygotowujących dzieci do nauki w szkole • Wykonywanie pracy opiekuńczo-wychowawczej w oparciu o zasady harmonijnego rozwoju dzieci w sferze fizycznej, psychicznej, społecznej i duchowej • Wspieranie rozwoju dzieci zgodnego z personalistycznym podejściem do każdego wychowanka • Wsparcie w przygotowaniu wydarzeń przedszkolnych i uczestniczenie w nich • Współpracowanie z rodzicami i specjalistami w celu indywidualizacji pracy z dziećmi Oferujemy: • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od października 2024 • Pomoc dydaktyczno-merytoryczną • Wspierającą i przyjazną atmosferę • Komfortowe warunki pracy • Możliwość rozwoju, kursy i szkolenia
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia