Opis stanowiska pracy

Pozytywne Inicjatywy ogłaszają nabór na stanowisko: Nauczyciel/ka Publicznym Pozytywnym Przedszkolu nr 7 w Gdańsku ul. Stężycka 64.
Wymagania:
-Studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne. -Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu. -Wysoka kultura osobista. -Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami. -Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola. -Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków. Zakres obowiązków: -Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej. -Prowadzenie konsultacji dla rodziców. -Przygotowywanie opinii o dziecku. -Podejmowania działań profilaktycznych. -Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu. -Współpraca z rodzicami. Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie. -Umowę o pracę. -Wymiar etatu: 1 etat. -Możliwość realizacji awansu zawodowego. -Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata. -Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferz

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia