Opis stanowiska pracy

Zapraszam Praca na stanowisku nauczyciela religii - katechety - nauczanie religii przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. Niepełny wymiar czasu pracy, tj. 4/24, praca wg planu zajęć. CV proszę przesłać w formie elektronicznej na adres:
Wymagania:
Poziom wykształcenia zgodnie z: - §8 Rozporządzenia MEiN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz.2102). Kwalifikacje do nauczania religii posiada osoba, która spełnia wymagania kwalifikacyjne określone w porozumieniach zawartych między ministrem właściwym do spraw oświaty i wychowania a Konferencją Episkopatu Polski, a także władzami innych kościołów i związków wyznaniowych. skierowanie i/lub cv; Zakres obowiązków: Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym od 3- do 6 lat. Oferujemy: wynagrodzenie -wg stopnia awansu zawodowego i proporcjonalnie do przepracowanego czasu pracy w danym miesiącu.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia