Opis stanowiska pracy

nauczyciel religii w szkole podstawowej wchodzącej w skład młodzieżowego ośrodka socjoterapii
Wymagania:
1) jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna lub 2) studia podyplomowe na kierunku pedagogika resocjalizacyjna 3) dyplom ukończenia studiów w specjalności pedagogika religijna albo katechetyka, uzyskany w uczelni prowadzonej przez Kościół katolicki lub w uczelni publicznej prowadzącej kształcenie w zakresie teologii katolickiej oraz 4) posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania religii Zakres obowiązków: 10 godzin nauczania religii w klasach V-VIII Oferujemy: dodatek za trudne warunki pracy
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
dyplom potwierdzający kwalifikacje, zapytanie o karalność, Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): akt nadania stopnia awansu zawodowego, świadectwa pracy, Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 w Łodzi, ul. Spadkowa 11, 91-232 Łódź lub

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia