Opis stanowiska pracy

1. Stanowisko: nauczyciel projektowania graficznego. 2. Miejsce wykonywania pracy: Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie, ul. Kościuszki 41, 05 - 800 Pruszków. 3. Okres zatrudnienia: 1 grudnia 2024 r. - 31 sierpnia 2025 r. 4. Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę. 5. Wymiar etatu: 8/ 18
Wymagania:
1. Studia drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich na kierunkach: techniki graficzne - projektowanie graficzne oraz posiada przygotowanie pedagogiczne. 2. Kurs dający kwalifikacje zawodowe instruktora projektowania graficznego oraz przygotowanie pedagogiczne. 3. Kwalifikacje, o których mowa w pkt. 1 i 2 Kandydat/ Kandydatka potwierdza dyplomem ukończenia kierunkowych studiów, studiów podyplomowych lub kursów dających kwalifikacje. 4. Stan zdrowia Kandydata/ Kandydatki pozwala na zatrudnienie na stanowisku nauczyciela zajęć projektowania graficznego. 5. Kandydat lub Kandydatka może udokumentować minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 6. Niekaralność w rozumieniu art. 21 ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich. Zakres obowiązków: 1. Realizacja zajęć projektowania graficznego z 4 grupami uczestników tygodniowo. 2. Realizacja obowiązków pracownika wynikających z art.100 i 211 ustawy Kodeks pracy. 3. Realizacja obowiązków wynikających z art. 6 ustawy Prawo oświatowe i art. 42 ust. 2 ustawy Karty Nauczyciela. 4. Realizacja innych zajęć i czynności wynikających z zadań statutowych placówki, w tym zajęcia opiekuńcze i wychowawcze uwzględniające potrzeby i zainteresowania uczniów. Oferujemy: Oferujemy pracę w zgranym zespole pracowniczym, który liczy 18 osób. Placówka mieści się w zabytkowym obiekcie o nazwie Pałacyk Sokoła. Placówka posiada niezbędne wyposażenie komputerowe oraz pracownie programowania, wzornictwa, rękodzieła, plastyki i in.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV z informacją o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: https://mdkpruszkow.bip.gov.pl/ochrona-danych-osobowych/ochrona-danych-osobowych.html
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia