Opis stanowiska pracy

Pozytywne Inicjatywy w związku z prowadzeniem placówki ogłaszają nabór na stanowisko: Nauczyciel/ka w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu nr 9 w Gdańsku ul. Nowatorów 5
Wymagania:
- Studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne. - Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu. - Wysoka kultura osobista. - Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami. - Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola. - Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków. Zakres obowiązków: - Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej. - Prowadzenie konsultacji dla rodziców. - Przygotowywanie opinii o dziecku. - Podejmowania działań profilaktycznych. - Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu. - Współpraca z rodzicami. Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie. - Umowę o pracę na czas nieokreślony. - Wymiar etatu: 1 etat. - Możliwość realizacji awansu zawodowego. - Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata. - Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze. - Dofinansowanie karty programu MultiSport.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV na adres: Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Do dokumentów należy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia