Nauczyciel współorganizujący kształcenie i wych przedszkolnego

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JODŁOWY ZAKĄTEK

ul. Jodłowa 1 05-126 Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczna placówka przedszkolna poszukuje nauczyciela współorganizującego kształcenie nauczyciela wychowania przedszkolnego - drugiego nauczyciela do pracy w małej grupie integracyjnej (obecnie 9 dzieci, w tym 3 z SPE wysoko funkcjonujące z ASD).
Wymagania:
Nasze oczekiwania: Kwalifikacje do pracy na w/w. stanowisku zgodnie z rozporządzeniem MEN; empatia; zaangażowanie i odpowiedzialność; umiejętność pracy w zespole, gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji. Zakres obowiązków: Do obowiązków nauczyciela należy wspieranie dzieci z trudnościami rozwojowymi podczas zajęć edukacyjnych i w trakcie pobytu dzieci w placówce; realizacja zajęć rewalidacyjnych z dziećmi z orzeczeniem; prowadzenie dokumentacji zgodnie z standardami placówki (gł. IPET, WOPF i bieżąca dokumentacja), wspieranie nauczyciela wiodącego w pracy dydaktycznej i opiece nad grupą; udział w realizacji planu roku szkolnego wg harmonogramu. Doraźne zastępstwa. Oferujemy: Oferujemy pracę w kameralnym przedszkolu w Stanisławowie Pierwszym k./Nieporętu, wsparcie zespołu specjalistów i dyrekcji, czas na przygotowanie zajęć w ramach etatu; zapewniamy wszelkie materiały i pomoce terapeutyczne niezbędne do pracy; zapewniamy szkolenia. Wynagrodzenie ok. 8.000 zł brutto. W naszej placówce najważniejsze jest dziecko, jego rozwój i dobrostan. Dlatego stwarzamy naszym pracownikom komfortowe warunki pracy, ponieważ wiemy, że to właśnie kadra pedagogiczna jest kluczem do osiągnięcia największych możliwych sukcesów przez naszych podopiecznych.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV z klauzulą RODO

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia