Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 260 IM. JANA MATEJKI

00-737 Mokotów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie ul. Zakrzewska 24B, zatrudni w roku szkolnym 2024/2025 nauczyciela współorganizującego proces kształcenia w wymiarze 20 godzin plus zajęcia rewalidacyjne.
Wymagania:
Wymagane kwalifikacje: ukończone kierunkowe studia wyższe w zakresie pedagogiki specjalnej Zakres obowiązków: Każdy nauczyciel: - realizuje program kształcenia, wychowania i opieki w powierzonych przedmiotach, klasach i zespołach - wzbogaca własny warsztat pracy przedmiotowej i wychowawczej - wspiera swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwój psychofizyczny uczniów, ich zdolności i zainteresowania - udziela pomocy w przezwyciężaniu niepowodzeń szkolnych - bezstronnie, obiektywnie, sprawiedliwie ocenia i traktuje uczniów - informuje rodziców uczniów oraz wychowawcę klasy i dyrekcję o wynikach dydaktyczno–wychowawczych swoich uczniów - jako wychowawca klasy rozwiązuje problemy wychowawcze - bierze udział w różnych formach doskonalenia zawodowego organizowanych w szkole i przez instytucję wspomagającą szkołę - prowadzi prawidłowo dokumentację pedagogiczną - respektuje wymogi kierownictwa szkoły dotyczące dyscypliny pracy, terminowości w realizacji zadań i zarządzeń - przestrzega tajemnicy Rady Pedagogicznej - dba o powierzony mu sprzęt i pomoce dydaktyczne oraz odpowiada za nie Oferujemy: Oferujemy pracę na stanowisku nauczyciela współorganizującego proces kształcenia, umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne, szkolenia wspomagające, dobrze wyposażone sale lekcyjne i świetlicowe, przyjazną atmosferę. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): CV Wzory oświadczeń dostępne na stronie: https://sp260.edupage.org/a/szukamy-pracownikow
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia